Hurtig levering

14 dages returret

Fragt ned til 16 kr.

vælg selv leveringsmetode

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Fiber

   

  1. DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
    inkl. moms fra 84,00 DKK
  2. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    inkl. moms fra 173,00 DKK
  3. DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to ST Duplex connector...

    Varenr: 7333048034373

    inkl. moms fra 184,00 DKK
  4. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,
    inkl. moms fra 136,00 DKK
  5. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 138,00 DKK
  6. DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048035509

    inkl. moms fra 302,00 DKK
  7. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms fra 178,00 DKK
  8. DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex cable • Cabl...

    Varenr: 7333048034205

    inkl. moms fra 157,00 DKK
  9. DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...

    Varenr: 7333048034212

    inkl. moms fra 217,00 DKK
  10. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    inkl. moms fra 170,00 DKK
  11. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 221,00 DKK
  12. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 170,00 DKK
  13. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 235,00 DKK
  14. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,
    inkl. moms fra 150,00 DKK
  15. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036261

    inkl. moms fra 110,00 DKK
  16. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    inkl. moms fra 125,00 DKK
  17. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 20
    inkl. moms fra 242,00 DKK
  18. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036193

    inkl. moms fra 111,00 DKK
  19. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 220,00 DKK
  20. DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is UP...

    Varenr: 7333048036308

    inkl. moms fra 58,50 DKK
  21. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
    inkl. moms fra 301,00 DKK
  22. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    inkl. moms fra 170,00 DKK
  23. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036155

    inkl. moms fra 94,50 DKK
  24. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 136,00 DKK
  25. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 290,00 DKK
  26. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m

    DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048040831

    inkl. moms fra 307,00 DKK
  27. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25
    inkl. moms fra 304,00 DKK
  28. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m

    DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125 0.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket.

    Varenr: 7333048040817

    inkl. moms fra 297,00 DKK
  29. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 153,00 DKK
  30. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 124,00 DKK
  31. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 10
    inkl. moms fra 428,00 DKK
  32. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 133,00 DKK
  33. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
    inkl. moms fra 144,00 DKK
  34. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 300,00 DKK
  35. DELTACO fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m
    inkl. moms fra 149,00 DKK
  36. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 163,00 DKK
  37. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036247

    inkl. moms fra 107,00 DKK
  38. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036209

    inkl. moms fra 200,00 DKK
  39. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 151,00 DKK
  40. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 153,00 DKK
  41. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036216

    inkl. moms fra 103,00 DKK
  42. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 152,00 DKK
  43. DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til D-LINK DE
    inkl. moms fra 193,00 DKK
  44. DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Svarer til
    inkl. moms fra 190,00 DKK
  45. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 224,00 DKK
  46. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
    inkl. moms fra 239,00 DKK
  47. DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Svarer til HP
    inkl. moms fra 230,00 DKK
  48. DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Svarer til Cisco
    inkl. moms fra 193,00 DKK
  49. DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. SC Duplex cable • Cable length: 2m...

    Varenr: 7333048034670

    inkl. moms fra 188,00 DKK
  50. DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, APC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, APC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, APC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is AP...

    Varenr: 7333048036339

    inkl. moms fra 63,50 DKK
  51. DELTACO fiberkabel, MTRJ - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode
    inkl. moms fra 203,00 DKK
  52. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    inkl. moms fra 170,00 DKK
  53. DELTACO hætte, fiber, ST-ST, singlemode, simplex, keramisk, metal
    inkl. moms fra 38,50 DKK
  54. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 406,00 DKK
  55. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10
    inkl. moms fra 264,00 DKK
  56. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 139,00 DKK
  57. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 159,00 DKK
  58. DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 132,00 DKK
  59. DELTACO fiberkabel, MTRJ - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode
    inkl. moms fra 236,00 DKK
  60. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10
    inkl. moms fra 238,00 DKK
  61. DELTACO Hætte, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast
    inkl. moms fra 48,50 DKK
  62. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15
    inkl. moms fra 236,00 DKK
  63. DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 150,00 DKK
  64. DELTACO hætte, fiber, SC-SC, multimode, duplex, keramisk, plast
    inkl. moms fra 41,00 DKK
  65. DELTACO hætte, fiber, SC-SC, singlemode, simplex, keramisk, plast
    inkl. moms fra 38,50 DKK
  66. DELTACO fiberkabel SC - SC, duplex, singlemode duplex, singlemode, 1,5
    inkl. moms fra 150,00 DKK
  67. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 205,00 DKK
  68. DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Svarer til HP J8177C)
    inkl. moms fra 386,00 DKK
  69. DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is UP...

    Varenr: 7333048036322

    inkl. moms fra 57,50 DKK
  70. DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til Cis
    inkl. moms fra 210,00 DKK
  71. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms fra 187,00 DKK
  72. DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
    inkl. moms fra 280,00 DKK
  73. DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Svarer
    inkl. moms fra 228,00 DKK
  74. DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver (S
    inkl. moms fra 210,00 DKK
  75. DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Equivalent to HP J4858C) • Equivalent to HP J4858C.

    Varenr: 7340004692331

    inkl. moms fra 241,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT - Kabler & stik

Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os