Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Fiber

   

  1. DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is UP...

    Varenr: 7333048036322

    inkl. moms fra 57,50 DKK
  2. DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Svarer til Cis
    inkl. moms fra 210,00 DKK
  3. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms fra 181,00 DKK
  4. DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310TX/1550RX, 20km
    inkl. moms fra 280,00 DKK
  5. DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Svarer
    inkl. moms fra 228,00 DKK
  6. DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver (S
    inkl. moms fra 210,00 DKK
  7. DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Equivalent to HP J4858C) • Equivalent to HP J4858C.

    Varenr: 7340004692331

    inkl. moms fra 241,00 DKK
  8. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 127,00 DKK
  9. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10
    inkl. moms fra 209,00 DKK
  10. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m
    inkl. moms fra 177,00 DKK
  11. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6m
    inkl. moms fra 237,00 DKK
  12. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 4m
    inkl. moms fra 205,00 DKK
  13. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 0,
    inkl. moms fra 132,00 DKK
  14. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 3m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036223

    inkl. moms fra 115,00 DKK
  15. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 30
    inkl. moms fra 311,00 DKK
  16. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 203,00 DKK
  17. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms fra 168,00 DKK
  18. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10
    inkl. moms fra 182,00 DKK
  19. DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, APC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, APC, 9/125, 1.5m

    DELTACO OS2 fiber pigtail, LC, simplex, APC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is AP...

    Varenr: 7333048036315

    inkl. moms fra 64,50 DKK
  20. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 150,00 DKK
  21. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036254

    inkl. moms fra 210,00 DKK
  22. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 1m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036162

    inkl. moms fra 108,00 DKK
  23. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1,
    inkl. moms fra 150,00 DKK
  24. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
    inkl. moms fra 134,00 DKK
  25. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 164,00 DKK
  26. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 166,00 DKK
  27. DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048035516

    inkl. moms fra 385,00 DKK
  28. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 172,00 DKK
  29. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 167,00 DKK
  30. DELTACO fiberkabel, LC-LC, 50/125, OM3, halogenfri kabel, duple
    inkl. moms fra 945,00 DKK
  31. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036131

    inkl. moms fra 139,00 DKK
  32. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 147,00 DKK
  33. DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048035523

    inkl. moms fra 512,00 DKK
  34. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1,
    inkl. moms fra 142,00 DKK
  35. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 311,00 DKK
  36. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
    inkl. moms fra 397,00 DKK
  37. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms fra 164,00 DKK
  38. DELTACO Fiber cable, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...

    Varenr: 7333048034380

    inkl. moms fra 214,00 DKK
  39. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    inkl. moms fra 243,00 DKK
  40. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,
    inkl. moms fra 128,00 DKK
  41. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036292

    inkl. moms fra 120,00 DKK
  42. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 5m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036278

    inkl. moms fra 122,00 DKK
  43. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 182,00 DKK
  44. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m

    DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125 1m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket.

    Varenr: 7333048040824

    inkl. moms fra 301,00 DKK
  45. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 149,00 DKK
  46. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 20
    inkl. moms fra 266,00 DKK
  47. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts ar...

    Varenr: 7333048036117

    inkl. moms fra 248,00 DKK
  48. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15
    inkl. moms fra 211,00 DKK
  49. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 7m
    inkl. moms fra 328,00 DKK
  50. DELTACO OM3 fiberkabel, LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 25m
    inkl. moms fra 555,00 DKK
  51. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036179

    inkl. moms fra 194,00 DKK
  52. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15
    inkl. moms fra 221,00 DKK
  53. DELTACO hætte, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metal
    inkl. moms fra 39,75 DKK
  54. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 158,00 DKK
  55. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 374,00 DKK
  56. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 135,00 DKK
  57. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    inkl. moms fra 131,00 DKK
  58. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    inkl. moms fra 168,00 DKK
  59. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 125,00 DKK
  60. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,
    inkl. moms fra 138,00 DKK
  61. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 146,00 DKK
  62. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 134,00 DKK
  63. DELTACO hætte, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metal
    inkl. moms fra 37,50 DKK
  64. DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 134,00 DKK
  65. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms fra 140,00 DKK
  66. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 161,00 DKK
  67. DELTACO fiberkabel, ST - ST, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 131,00 DKK
  68. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms fra 176,00 DKK
  69. Mikrotik SFP+ DAC direct attach cable 3m

    Mikrotik SFP+ DAC direct attach cable 3m

    MikroTik S+DA0003 SFP+ Direct attatch cable, 3m, SFP/SFP+, black This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+...

    Varenr: MKT-10164

    inkl. moms fra 392,00 DKK
  70. DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to ST Duplex connector...

    Varenr: 7333048034373

    inkl. moms fra 184,00 DKK
  71. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms fra 129,00 DKK
  72. DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex cable • Cabl...

    Varenr: 7333048034205

    inkl. moms fra 157,00 DKK
  73. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms fra 154,00 DKK
  74. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
    inkl. moms fra 150,00 DKK
  75. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036209

    inkl. moms fra 200,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT - Kabler & stik

Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os