Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Fiber

   

  1. UniFi ODN Cable, 1 meter

    UniFi ODN Cable, 1 meter

    UniFi ODN Cable, 1 meter.

    Varenr: UBI-UOC-1

    inkl. moms 59,50 DKK
  2. DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
    inkl. moms 47,00 DKK
  3. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    inkl. moms 74,00 DKK
  4. DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to ST Duplex connector...

    Varenr: 7333048034373

    inkl. moms 98,00 DKK
  5. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,
    inkl. moms 62,00 DKK
  6. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 71,00 DKK
  7. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
    inkl. moms 118,00 DKK
  8. DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...

    Varenr: 7333048034397

    inkl. moms 139,00 DKK
  9. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 113,00 DKK
  10. DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048035509

    inkl. moms 166,00 DKK
  11. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms 76,00 DKK
  12. DELTACO fiberkabel, LC - ST, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 109,00 DKK
  13. DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex cable • Cabl...

    Varenr: 7333048034205

    inkl. moms 86,00 DKK
  14. DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...

    Varenr: 7333048034212

    inkl. moms 113,00 DKK
  15. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15
    inkl. moms 143,00 DKK
  16. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    inkl. moms 71,00 DKK
  17. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms 128,00 DKK
  18. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms 86,00 DKK
  19. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20
    inkl. moms 178,00 DKK
  20. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12
    inkl. moms 126,00 DKK
  21. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms 149,00 DKK
  22. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 15
    inkl. moms 247,00 DKK
  23. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms 73,00 DKK
  24. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 113,00 DKK
  25. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 94,00 DKK
  26. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,
    inkl. moms 60,00 DKK
  27. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036261

    inkl. moms 61,00 DKK
  28. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 138,00 DKK
  29. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    inkl. moms 62,00 DKK
  30. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 62,00 DKK
  31. DELTACO fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
    inkl. moms 163,00 DKK
  32. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 20
    inkl. moms 102,00 DKK
  33. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    inkl. moms 73,00 DKK
  34. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,
    inkl. moms 67,00 DKK
  35. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 20
    inkl. moms 292,00 DKK
  36. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036193

    inkl. moms 52,00 DKK
  37. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10
    inkl. moms 89,00 DKK
  38. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms 90,00 DKK
  39. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 59,00 DKK
  40. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
    inkl. moms 117,00 DKK
  41. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036155

    inkl. moms 54,00 DKK
  42. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036148

    inkl. moms 91,00 DKK
  43. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 68,00 DKK
  44. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    inkl. moms 63,00 DKK
  45. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 20
    inkl. moms 308,00 DKK
  46. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms 121,00 DKK
  47. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m

    DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048040831

    inkl. moms 141,00 DKK
  48. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25
    inkl. moms 141,00 DKK
  49. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m

    DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125 0.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket.

    Varenr: 7333048040817

    inkl. moms 137,00 DKK
  50. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms 67,00 DKK
  51. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 62,00 DKK
  52. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 10
    inkl. moms 168,00 DKK
  53. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms 77,00 DKK
  54. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
    inkl. moms 72,00 DKK
  55. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 110,00 DKK
  56. DELTACO fiber cable, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m
    inkl. moms 117,00 DKK
  57. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 68,00 DKK
  58. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 3m
    inkl. moms 89,00 DKK
  59. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036247

    inkl. moms 60,00 DKK
  60. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036209

    inkl. moms 139,00 DKK
  61. DELTACO fiberkable, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 42,00 DKK
  62. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms 118,00 DKK
  63. DELTACO fiberkabel, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms 147,00 DKK
  64. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 1m
    inkl. moms 68,00 DKK
  65. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    inkl. moms 98,00 DKK
  66. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036216

    inkl. moms 58,00 DKK
  67. DELTACO fiberkabel, LC - LC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 72,00 DKK
  68. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    inkl. moms 90,00 DKK
  69. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10
    inkl. moms 112,00 DKK
  70. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,
    inkl. moms 63,00 DKK
  71. DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. SC Duplex cable • Cable length: 2m...

    Varenr: 7333048034670

    inkl. moms 98,00 DKK
  72. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    inkl. moms 72,00 DKK
  73. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    inkl. moms 72,00 DKK
  74. DELTACO fiberkabel, SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode,
    inkl. moms 139,00 DKK
  75. DELTACO fiberkabel, ST - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode,
    inkl. moms 95,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT - Kabler & stik

Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os