Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

Fiber

   

  1. inkl. moms 131,00 DKK
  2. DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Lo

    DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Low smoke zero halogen) Single-mode patch cable for connecting network equipment with optical fiber cabling.

    Varenr: 7333048038180

    inkl. moms 75,00 DKK
  3. inkl. moms 76,50 DKK
  4. inkl. moms 65,50 DKK
  5. inkl. moms 107,00 DKK
  6. inkl. moms 69,00 DKK
  7. inkl. moms 121,00 DKK
  8. inkl. moms 61,50 DKK
  9. DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1.5m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048035493

    inkl. moms 135,00 DKK
  10. inkl. moms 60,00 DKK
  11. inkl. moms 131,00 DKK
  12. DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to ST Duplex connector...

    Varenr: 7333048034373

    inkl. moms 143,00 DKK
  13. inkl. moms 109,00 DKK
  14. inkl. moms 63,00 DKK
  15. inkl. moms 120,00 DKK
  16. DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...

    Varenr: 7333048034397

    inkl. moms 112,00 DKK
  17. DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m

    DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048035509

    inkl. moms 139,00 DKK
  18. inkl. moms 139,00 DKK
  19. inkl. moms 121,00 DKK
  20. DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex cable • Cabl...

    Varenr: 7333048034205

    inkl. moms 74,00 DKK
  21. DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...

    Varenr: 7333048034212

    inkl. moms 105,00 DKK
  22. inkl. moms 198,00 DKK
  23. inkl. moms 125,00 DKK
  24. inkl. moms 115,00 DKK
  25. inkl. moms 193,00 DKK
  26. inkl. moms 70,00 DKK
  27. inkl. moms 148,00 DKK
  28. inkl. moms 116,00 DKK
  29. inkl. moms 164,00 DKK
  30. inkl. moms 57,00 DKK
  31. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036261

    inkl. moms 73,00 DKK
  32. inkl. moms 138,00 DKK
  33. inkl. moms 62,00 DKK
  34. inkl. moms 69,00 DKK
  35. inkl. moms 144,00 DKK
  36. inkl. moms 172,00 DKK
  37. inkl. moms 137,00 DKK
  38. inkl. moms 119,00 DKK
  39. inkl. moms 78,50 DKK
  40. inkl. moms 158,00 DKK
  41. inkl. moms 100,00 DKK
  42. inkl. moms 119,00 DKK
  43. inkl. moms 73,00 DKK
  44. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036155

    inkl. moms 42,25 DKK
  45. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036148

    inkl. moms 72,50 DKK
  46. inkl. moms 71,00 DKK
  47. inkl. moms 109,00 DKK
  48. inkl. moms 322,00 DKK
  49. inkl. moms 112,00 DKK
  50. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 2m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048040831

    inkl. moms 137,00 DKK
  51. inkl. moms 136,00 DKK
  52. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036124

    inkl. moms 70,00 DKK
  53. DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125 0.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket.

    Varenr: 7333048040817

    inkl. moms 132,00 DKK
  54. inkl. moms 64,00 DKK
  55. inkl. moms 68,50 DKK
  56. inkl. moms 179,00 DKK
  57. inkl. moms 91,00 DKK
  58. inkl. moms 112,00 DKK
  59. inkl. moms 119,00 DKK
  60. inkl. moms 91,00 DKK
  61. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036285

    inkl. moms 81,00 DKK
  62. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036247

    inkl. moms 73,00 DKK
  63. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...

    Varenr: 7333048036209

    inkl. moms 89,00 DKK
  64. inkl. moms 96,00 DKK
  65. inkl. moms 56,00 DKK
  66. inkl. moms 65,00 DKK
  67. inkl. moms 150,00 DKK
  68. DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m

    DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...

    Varenr: 7333048036216

    inkl. moms 45,00 DKK
  69. inkl. moms 75,50 DKK
  70. inkl. moms 143,00 DKK
  71. inkl. moms 124,00 DKK
  72. inkl. moms 65,50 DKK
  73. DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink

    DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. SC Duplex cable • Cable length: 2m...

    Varenr: 7333048034670

    inkl. moms 89,50 DKK
  74. inkl. moms 129,00 DKK
  75. inkl. moms 129,00 DKK

   

Se alle produkter i kategorien Elektronik & IT - Kabler & stik

Skriv til os