Levering: 
Total inkl. moms: 
Indkøbskurv Til kassen

Kabler & stik

DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Lo
60+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Low smoke zero halogen) Single-mode patch cable for connecting network equipment with optical fiber cabling.
Varenr.: 
7333048038180
38,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1m
300+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 1m.
Varenr.: 
7333048012623
29,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m
20+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 3m.
Varenr.: 
7333048012647
33,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, pink
30+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 1m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to ST Duplex connector...
Varenr.: 
7333048034366
66,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, pink
50+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. SC Duplex cable • Cable length: 1m...
Varenr.: 
7333048034663
60,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to ST Duplex connector...
Varenr.: 
7333048034373
77,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink
1 stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. SC Duplex cable • Cable length: 2m...
Varenr.: 
7333048034670
69,50 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
2 stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...
Varenr.: 
7333048034212
84,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, pink
70+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex cable • Cabl...
Varenr.: 
7333048034229
105,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink
40+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 5m, LC-ST Duplex, 50/125, pink Multimode patch cable for connecting network equipment using optical fiber cables. LC Duplex to SC Duplex connector...
Varenr.: 
7333048034397
109,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2m
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 2m.
Varenr.: 
7333048012630
30,25 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Fiberkablage, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low
30+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Fiber cable, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Low smoke zero halogen) Single-mode patch cable for connecting network equipment with optical fiber cabling.
Varenr.: 
7333048038197
33,75 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO Hætte, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO Hætte, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast Stik til at sætte i bokse, patchpaneler eller andet udstyr.
Varenr.: 
7340004669296
15,50 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO LC-LC, Push/Pull-tab, duplex, OS2, 0.5m
30+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, push/pull tab, APC, 9/125 0.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket.
Varenr.: 
7333048040817
102,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 25m
30+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM3 fiberkabel, LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 25m.
Varenr.: 
7340004680901
238,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0.5m
20+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048035486
55,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1.5m
5 stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1.5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048035493
63,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m
20+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048035516
157,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m
9 stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048035523
218,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m
200+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM4 fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 7m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048035509
127,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OM4 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
60+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OM4 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m.
Varenr.: 
7340004688266
52,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m
80+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 10m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts ar...
Varenr.: 
7333048036117
108,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 1m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...
Varenr.: 
7333048036148
64,50 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m
1 stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 2m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...
Varenr.: 
7333048036179
65,50 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m
50+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 3m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...
Varenr.: 
7333048036209
77,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m
60+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, duplex, singlemode, APC, 9/125, 5m A high-quality duplex cable where each channel is 2mm in diameter with an LSZH jacket. The contacts are AP...
Varenr.: 
7333048036254
95,50 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m
4 stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, APC, 9/125, 10m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are AP...
Varenr.: 
7333048036131
59,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m
10+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 10m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036124
44,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m
80+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 1m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036155
32,50 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 3m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036216
34,25 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 4m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036247
35,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 5m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036261
40,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m
400+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 6m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036285
39,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m
90+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber cable LC - LC, simplex, singlemode, UPC, 9/125, 8m A high-quality simplex cable which is 2mm in diameter and has an LSZH jacket. The contacts are UP...
Varenr.: 
7333048036292
42,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, APC, 9/125, 1.5m
40+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, APC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is AP...
Varenr.: 
7333048036339
22,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m
100+ stk på fjernlager - 4 hverdage
DELTACO OS2 fiber pigtail, SC, simplex, UPC, 9/125, 1.5m A high-quality fiber pigtail for splicing. The cable is 0.9mm in diameter and has an LSZH jacket. The connector is UP...
Varenr.: 
7333048036322
19,10 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet