Levering: 
Total inkl. moms: 
Indkøbskurv Til kassen

Netværk

Converter Ethernet LAN TCP/IP > Serial RS-232
1 stk. på fjernlager - 4 hverdage
The Delock TCP/IP Ethernet to RS-232 converter by Delock enables you to integrate and control serial devices based on RS-232 via your network. The converter is suitable for DI...
  • Varenr.: 
    4043619625048
1.781,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
Converter gigabit - sfp DMC-G01LC
40+ stk. på fjernlager - 4 hverdage
SFP'er DEM-211 - 100BASE-FX, Multi-mode, 2 km DEM-310GT - 1000BASE-LX, Single-mode, 10 km DEM-311GT - 1000BASE-SX, Multi-mode, 550 m DEM-312GT2 - 1000BASE-SX, Multi-mode, 2 km.
  • Varenr.: 
    0790069415982
339,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
Optical Fiber Connection Box DIN Rail 4xSC Simplex LC Duplex
10+ stk. på fjernlager - 4 hverdage
This fiber optical junction box by Delock can accommodate up to four SC Simplex or LC Duplex fiber optical cables. The integrated clips allow the mounting on 35 mm DIN rails.
  • Varenr.: 
    4043619865437
119,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
X2 - X2-Transceiver-Modul, 10 GigE, 10GBase-LRM
2 stk. på fjernlager - 4 hverdage
X2 - X2-Transceiver-Modul, 10 GigE, 10GBase-LRM.
  • Varenr.: 
    DEL1001560
3.535,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet
SFP+ 10GBASE-T Transceiver DEM-410T
Skaffevare - 6-10 hverdage
SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver DEM-410T.
  • Varenr.: 
    0790069442353
2.095,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms
Vis produktet