Levering: 
Total inkl. moms: 
Indkøbskurv Til kassen

Fiber Patch Duplex Sc-Sc Sm 2M

PRISGARANTI
20+ stk. på lager
Billigste fragt: DAO Pakkeshop 35,00 kr. (leveres onsdag d. 17/7)
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
DAO Pakkeshop35,00 kr.Onsdag d. 17/7
GLS Pakkeshop42,00 kr.Onsdag d. 17/7
DAO Hjemmelevering45,00 kr.Onsdag d. 17/7
GLS Erhverv49,00 kr.Onsdag d. 17/7
GLS Hjemmelevering69,00 kr.Onsdag d. 17/7
Direkte levering149,00 kr.Tirsdag d. 16/7
Click&Collect i Svenstrup (9230)0,00 kr.Tirsdag d. 16/7
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden mandag 15.30
Anvendes i fiberoptiske installationer. F.eks fra fiberoptisk patch boks til aktivt udstyr. Eller fra fiberudtag til PC. Type: Duplex Størrelse: 9/125 my Interface: SC-...
  • Varenr.: 
    0984313868
  • EAN nr.: 
    5706683051685
  • Typenr.: 
    231386
151,00 kr.
pr. stk. | inkl. moms

Beskrivelse

Anvendes i fiberoptiske installationer. F.eks fra fiberoptisk patch boks til aktivt udstyr. Eller fra fiberudtag til PC.

Type: Duplex
Størrelse: 9/125 my
Interface: SC-SC
Længde: 2,0 m
Farve: Gul.

Specifikationer

  • Varenummer:
    0984313868
  • EAN nummer: 
    5706683051685
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Typenummer: 
    231386
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Konnektor:
    SC-SC
  • Længde:
    2 m
  • Brand:
    Lan-Com