    SRFC2100
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Fleksibel slange til ventilation
Denne fleksible slange er fremstillet af 2 x 0,07 mm aluminiumsplade og er ideel til ventilationssystemer. Slangen har en standardlængde på 5 meter, men er komprimeret til ca. 1,20 meter for nemmere håndtering og transport.
Specifikationer:
  • Materiale: Aluminium
  • Diameter: Ø 100 mm
  • Længde: 5 meter (komprimeret til 1,20 meter)
  • Temperaturbestandighed: Op til 200°C
  • Typenummer:
    SRFC2100
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    100 mm
  • Længde:
    5000 mm