Haier Kassette 620 (57x57) luft/luft loftkassette 57x57 2,5 kW indedel - AB25S2SC2FA-1
Midlertidigt udsolgt (forventes på lager igen: 12-8-2026)
Se alt fra mærket Haier
Haier 2,5 kW Kassette 57x57 Indedel AB25S2SC2FA-1 til multi systemet, med 1 udedel og op til 5 indedele med R32 Kasette kommer uden Top panel PB 620KB, som skal købes separat
Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    AB25S2SC2FA-1
pr. stk. | inkl. moms
Tilbehør
Måske interessant?
Beskrivelse
Haier 2,5 kW Kassette 57x57 Indedel AB25S2SC2FA-1 til multi systemet, med 1 udedel og op til 5 indedele med R32
Heating 3,2 kW
Cooling 2,6 kW