Huawei Smart Power Sensor, HW/YDS60-80
Huawei Smart Power Sensor DTSU666-FE med 80A, LCD-skærm og RS485 Modbus-RTU kommunikation for 3-faset måling.
Se alt fra mærket Huawei
Huawei Smart Power Sensor DTSU666-HW / YDS60-80 til 3-faset direkte måling. Kan monteres i DIN-skinnekasse. Understøtter eksterne CT'er. 80A, LCD-skærm, RS485 Modbus-RTU. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    DTSU666-HW/YDS60-80
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Huawei Smart Power Sensor DTSU666-HW / YDS60-80 er designet til 3-faset direkte måling.
DTSU666-HW (YDS60-80) er kompatibel med næsten alle eksterne CT'er på markedet, forudsat at nøjagtighedsklassen er 0,5, og strømmen på sekundærsiden er 1 A eller 5 A.
Specifikationer:
  • 80A