Kabelstige KHZP 1000MM, AISI316L, 3M - Lauritz Knudsen - 3 meter
Wibe Kabelstige KHZP 1000MM i AISI316L stål, 3M lang med 55mm højde og 947mm bredde på hvid baggrund.
Se alt fra mærket Wibe
Kabelstige KHZP-1000 med højde 55 mm, bredde 947 mm og længde 3000 mm. Fremstillet i varmgalvaniseret stål. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    783523
Længde á 3 meter | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Kabelstige KHZP 1000MM, AISI316L, 3M - Lauritz Knudsen
  • Højde: 55 mm
  • Bredde: 947 mm
  • Længde: 3000 mm