Lindab påstik PSU, 250-80 mm, galvaniseret stål
Lindab Safe PSU påstik set fra en anden vinkel, viser galvaniseret stålmateriale og pressede samlinger for ventilationsrør.Lindab Safe PSU påstik i galvaniseret stål til 250 mm rør med 80 mm diameter og aerodynamisk strømningsradius.
Se alt fra mærket Lindab
Presset påstik med aerodynamisk strømningsradius. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    252192, PSU25080
Beskrivelse
Lindab påstik PSU 250-80 mm
  • Materiale: Stål
  • Overfladebehandling: Galvaniseret
  • Samling: Presset
  • Til rørdimension: 250 mm
  • Diameter: 80 mm
  • Længde (L3-mål): 137 mm
  • Typenummer:
    252192, PSU25080
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    80mm
  • L3-Mål:
    137mm
  • Til rørdimension:
    250mm