    249698, TCPU25080
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Lindab T-rør TCPU
Specifikationer
  • Serie: Safe TCPU
  • Type: Centrisk T-rør
  • Rørdimension: 250 mm
  • Dimension på gren: 80 mm
  • Vinkel: 90°
  • Samling: Presset
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • Længde: 156 mm
  • L3-Mål: 137 mm
  • Typenummer:
    249698, TCPU25080
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Varens primære kategori:
  • Dimension på gren:
    80mm
  • Grader:
    90gr
  • L3-Mål:
    137mm
  • Længde:
    156mm
  • Materiale:
    Stål
  • Overflade:
    Galvaniseret
  • Rørdimension:
    250mm