Niveau forstærkerrelæ, 2..4-Niveau, 230V AC/DC, CLD4MA2D230 - Carlo Gavazzi
Carlo Gavazzi niveau forstærkerrelæ, CLD4MA2D230, med 2-4 niveauer, 230V AC/DC, montering på DIN-skinne og tydelige indstillingsknapper.
PRISGARANTI
10+ stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Carlo Gavazzi
Konduktiv niveau forstærkerrelæ for 2 til 4 niveauer, 230VAC, med 1 x CO + 1 x NO (alarm). Anvendes til fyldning eller tømning. Følsomhed: 250Ω til 500kΩ. Til DIN-skinne, B:36mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    CLD4MA2D230
pr. stk. | inkl. moms
Andre købte også
Måske interessant?
Beskrivelse
Niveau forstærkerrelæ til mange formål
Dette konduktive niveau forstærkerrelæ fra Carlo Gavazzi er designet til at håndtere 2 til 4 niveauer og fungerer med 230VAC. Det er udstyret med 1 x CO + 1 x NO (alarm), hvilket gør det ideelt til både fyldnings- og tømningsapplikationer.
Med en følsomhed, der spænder fra 250Ω til 500kΩ, kan dette relæ tilpasses forskellige væsketyper og applikationer. Det er beregnet til montering på DIN-skinne og har en bredde på 36mm, hvilket gør det nemt at integrere i eksisterende systemer.
Egenskaber:
  • Konduktiv niveau forstærkerrelæ
  • 2 til 4-niveauer
  • 230VAC
  • 1 x CO + 1 x NO (alarm)
  • Anvendelse: Fyldning eller tømning
  • Følsomhed: 250Ω til 500kΩ
  • DIN-skinne montering
  • Bredde: 36mm