    252244, PSU315125
pr. stk. | inkl. moms
Tilbehør
Måske interessant?
Beskrivelse
Påstikket er presset med aerodynamisk strømningsradius.
  • Typenummer:
    252244, PSU315125
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Varens primære kategori:
  • Vinkel på afgrening:
    90°
  • Nippel Ender:
    1 stk.
  • Diameter:
    Ø100 mm, Ø315 mm
  • Udførelse:
    Centrisk
  • Ød:
    Ø315 mm
  • Ød3:
    Ø125 mm