    252325, PSU500160
Beskrivelse
Lindab påstik PSU 500-160
Påstikket er fremstillet af galvaniseret stål, hvilket giver god holdbarhed og modstandsdygtighed over for korrosion. Det er specifikt designet til rør med en dimension på 500 mm og har en udgangsdiameter på 160 mm.
Specifikationer
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • Til rørdimension: 500 mm
  • Diameter: 160 mm
  • Samling: Presset
  • Serie: Safe PSU
  • Længde (L3-mål): 275 mm
  • Typenummer:
    252325, PSU500160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160mm
  • L3-Mål:
    275mm
  • Til rørdimension:
    500mm