    252338, PSU630160
Beskrivelse
Lindab Påstik PSU 630-160
Påstikket er presset med en aerodynamisk strømningsradius, der minimerer tryktab og sikrer en optimal luftgennemstrømning i ventilationssystemet. Med en længde på 340 mm (L3-mål) og tilpasset rørdimensioner på 630 mm, passer dette påstik til specifikke installationsbehov.
Konstruktionen er presset, hvilket garanterer en solid og tæt samling.
Specifikationer:
  • Brand: Lindab
  • Serie: Safe PSU
  • Type: Påstik PSU
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • Til rørdimension: 630 mm
  • Diameter: 160 mm
  • L3-Mål: 340 mm
  • Samling: Presset
  • Typenummer:
    252338, PSU630160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    160mm
  • L3-Mål:
    340mm
  • Til rørdimension:
    630mm