Panasonic luft/luft varmepumpe 2,5 kW TZ Super-Compact Multi R32 indedel - CS-MTZ16ZKE
Panasonic CS-MTZ16ZKE luft/luft indedel i hvid, 1,6kW til freemulti system med diskret design.Nærbillede af Panasonic CS-MTZ16ZKE indedelens front med lamellerne åbne, viser betjeningsknapper.Panasonic CS-MTZ16ZKE indedel set fra siden, fremviser det elegante hvide design og kompakt form.
PRISGARANTI
7 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Panasonic
Panasonic CS-MTZ16ZKE indedel til freemulti luft/luft varmepumpe. Leverer 1,6kW køl og har nanoe X-teknologi til luftrensning. Med V2 Wi-Fi. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    CS-MTZ16ZKE
pr. stk. | inkl. moms
Andre købte også
Måske interessant?
Beskrivelse
Panasonic CS-MTZ16ZKE indedel til freemulti
Panasonic CS-MTZ16ZKE er en indedel til freemulti luft/luft varmepumpe, der leverer 1,6kW kølekapacitet. Denne ZKE-model er udstyret med nanoe X (mark1) teknologi, som sikrer en effektiv rengøring af luften i rummet.
Specifikationer:
  • Farve: Hvid
  • Type: Luft/Luft
  • App-styret: Ja
  • Maks. effekt (varme): 3,5 kW
  • Nominel effekt: 1,6 kW
  • Højde (indedel): 29 cm
  • Bredde (indedel): 77,9 cm
  • Vægt (indedel): 8 kg
  • Maks. lydniveau (indendørs): 20 dB
  • Typenummer:
    CS-MTZ16ZKE
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Varens primære kategori:
  • Appstyret:
    Ja
  • Bredde indedel:
    77,9 cm
  • Farve:
    Hvid
  • Højde indedel:
    29 cm
  • Maks. effekt (varme):
    3,5 kW
  • Maks. lydniveau, indendørs:
    20 dB
  • Nominel effekt:
    1,6 kW kW