Lindab påstik PSU, 125-80, galvaniseret
Tættere visning af Lindab Safe PSU påstikket, der viser den aerodynamiske form og den galvaniserede ståloverflade.Lindab Safe PSU påstik i galvaniseret stål, designet til 125 mm rør og med en diameter på 80 mm.Lindab Safe PSU påstikket i galvaniseret stål set fra en anden vinkel, fremhæver dets pressede konstruktion.
Se alt fra mærket Lindab
Presset påstik med aerodynamisk strømningsradius. Til rør 125mm, diameter 80mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    252115, PSU12580
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Lindab påstik PSU, 125-80
Specifikationer:
  • Serie: Safe PSU
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • Til rørdimension: 125 mm
  • Diameter: 80 mm
  • Længde (L3-mål): 75 mm
  • Samling: Presset
  • Typenummer:
    252115, PSU12580
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    80mm
  • L3-Mål:
    75mm
  • Materiale:
    Stål
  • Overflade:
    Galvaniseret
  • Samling:
    Presset
  • Til rørdimension:
    125mm