Lindab påstik PSU 630-200, galvaniseret, stål, 340 mm, 630 mm, presset, 200 mm, Safe PSU
Detalje af Lindab påstik PSU, viser den aerodynamiske strømningsradius og den galvaniserede stålkonstruktion.Lindab påstik PSU i galvaniseret stål til 630mm rør med 200mm diameter og aerodynamisk strømningsradius.Lindab Safe PSU påstik til ventilationsrør, fremstillet af galvaniseret stål med en diameter på 200mm.
Se alt fra mærket Lindab
Presset påstik med aerodynamisk strømningsradius. Fremstillet i galvaniseret stål. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    252340, PSU630200
Beskrivelse
Lindab påstik PSU 630-200
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • Samling: Presset
  • Til rørdimension: 630 mm
  • Diameter: 200 mm
  • Længde (L3-Mål): 340 mm
  • Typenummer:
    252340, PSU630200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Diameter:
    200mm
  • L3-Mål:
    340mm
  • Til rørdimension:
    630mm