    NP15/60/180
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Hulplade til trækonstruktioner
Anvendelse:
  • Anvend altid 2 hulplader pr. samling.
  • Sørg for, at de trædele, der samles, har samme bredde.
Specifikationer
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Varmforzinket
  • Lagtykkelse: Ca. 20µm
  • Bredde: 60 mm
  • Længde: 180 mm
  • Tykkelse: 1,5 mm
  • CE godkendelse: CE byggevareforordningen
  • Oprindelsesland: DK
  • Typenummer:
    NP15/60/180
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Bredde:
    60mm
  • Carl F varegruppe:
    376057
  • Længde:
    180mm
  • Lagtykkelse:
    Ca. 20µm
  • Materiale:
    Stål
  • Overflade:
    Varmforzinket
  • Tykkelse:
    1.5mm