Stikbensrelæ DRM570220LT - Weidmüller
Weidmüller D-SERIES relæmodul DRM570220LT med 4 CO AgNi kontakter, testknap og grøn LED, 220V DC.
Skaffevare
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden onsdag 15.30
Se alt fra mærket Weidmüller
D-SERIES relæmodul DRM570220LT med stikben, 4 CO AgNi 0,15 m Au kontakter, testknap og grøn LED. Indgang nominel styrespænding: 220V DC. Udgang nominel skiftespænding: 250V / 5A. Læs mere…
Beskrivelse
D-SERIES Relæmodul DRM570220LT
  • Kontakter: 4 CO AgNi 0,15 m Au
  • Indgang nominel styrespænding: 220V DC
  • Indgang nominel strøm DC: 5.2mA
  • Udgang nominel skiftespænding: 250V / 5A
  • Startstrøm: 10A / 50ms