Svejsemaskine Rustler EM350CPRO Synergic - ESAB
Se alt fra mærket Esab
Beskrivelse
Rustler EM350CPRO Synergic svejsemaskine fra ESAB
Funktioner:
  • Letbetjent med stort og tydeligt display
  • Mulighed for at indstille alle væsentlige parametre
  • Synergic version med 31 forudindstillede programmer til de mest benyttede tråde og materialer
Medfølgende tilbehør:
  • Topmonteret værktøjskasse
  • Sidebeslag til sikker opbevaring af svejseslange, kabler og udstyr
  • ESAB Exeor 315R4 svejseslange (4 m) med fjernregulering af trådhastighed og volt/trim
  • Returkabel (3 m)
  • Gasslange inkl. lynkobling (4 m)
Specifikationer:
  • Netspænding: 400V
  • Strømområde: 30-350A
  • MIG intermittens: 350A @40%
  • Beskyttelsesklasse: IP23
  • Sikring: 32A
  • Mål: 977x487x800mm
  • Vægt: 57,5kg
  • Oprindelsesland: PL
  • Varens primære kategori:
  • Beskyttelsesklasse:
    IP23
  • Mål:
    977x487x800mm
  • Medleveret tilbehør:
    Exeor 315R4 svejseslange 4m. Returkabel 3m. Gasslange inkl. lynkobling 4m.
  • MIG intermittens:
    350A @40%
  • Netspænding:
    400V
  • Sikring:
    32A