Tagventilator DTH16041EC - Exhausto
PRISGARANTI
2 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Exhausto
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    DTH16041EC
pr. stk. | inkl. moms
Andre købte også
Måske interessant?
Beskrivelse
Tagventilator DTH16041EC
Funktioner:
  • Fremstillet i støbt aluminium
  • Effektiv EC-motor
  • Bagudkrummet B-hjul af aluminium
  • Kanaldiameter: 160 mm
  • Elforsyning: 1x230 V
  • Luftmængde (max.): 370 m³/h
Montering:
Drift:
  • Kan håndtere temperaturer op til 60 °C ved normal drift
  • Kan håndtere temperaturer op til 200 °C i 60 minutter
  • Typenummer:
    DTH16041EC
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Bredde:
    385mm
  • Dybde:
    385mm
  • Højde:
    450mm