Vægventilator VVR16041EC - Exhausto
PRISGARANTI
2 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Exhausto
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    VVR16041EC
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Vægventilator VVR16041EC
Fordele:
  • Fremstillet i støbt aluminium
  • Effektiv EC-motor
  • B-hjul af aluminium
  • Radialt afkast
  • Kan åbnes for nem rengøring
  • Nem montering med murgennemføring MGO
Specifikationer:
  • Kanaldiameter: 160 mm
  • Elforsyning: 1x230 V
  • Monteringsform: Vægmonteret
  • Bredde: 385 mm
  • Højde: 450 mm
  • Dybde: 385 mm
  • Oprindelsesland: DK
  • Typenummer:
    VVR16041EC
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Bredde:
    385mm
  • Dybde:
    385mm
  • Højde:
    450mm