Bisson ABS002/25, 45° bøjningsrør, 25 mm, rød
ADI Bisson ABS002/25 bøjningsrør i skarp rød farve, 25 mm diameter og 45 graders vinkel til branddetektering.
Se alt fra mærket ADI
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    ABS002-25
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Bisson ABS002/25, 45° bøjningsrør
  • Driftstemperatur: -40°C til 70°C
  • Rørfarve: Rød
  • Diameter tolerance: +/- 0.15mm
  • Vægtykkelse: 2.94mm
  • Udvendig diameter: 30.5mm
  • Indvendig diameter: 25mm