Cu-flex skinne, 100mm2, L=160mm, FB100160
Cubic Cu-flex skinne på 100mm2 og 160mm længde, vist knyttet sammen for at demonstrere fleksibilitet.
PRISGARANTI
60+ stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Cubic
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    FB100160
pr. stk. | inkl. moms
Andre købte også
Måske interessant?
Beskrivelse
Fleksible Cu-flex skinner
Konstruktion og materialer
Test og godkendelser
Specifikationer
  • Mærkestrøm In: 420A
  • Effekttab: 6,5W ved 30°C
  • Længde: 160 mm