Cubic Cu-flex skinne, 100mm2, L=352mm, FB100352
Cubic Cu-flex skinne på 100mm2 og 352mm længde med sort isolering og kobberterminaler.
PRISGARANTI
200+ stk. på lager
  • Typenr.:
    FB100352
Beskrivelse
Fleksible kobberskinner til professionelle el-installationer
Høj kvalitet og sikkerhed
Certificeringer
Specifikationer:
  • Mærkestrøm In: 420A
  • Effekttab: 14,4W ved 30 grader
  • Længde: 352 mm