Cubic Cu-flex skinne, 100mm², L=736mm, FB100736
Cubic Cu-flex skinne på 100mm² og 736mm længde, fremstillet af sort gummi og kobberterminaler.
PRISGARANTI
100+ stk. på lager
Se alt fra mærket Cubic
Fleksibel Cu-flex kobberskinne fra Cubic sikrer hurtig og professionel udførelse af elektriske forbindelser. Mærkestrøm In 420A. Læs mere…
  • Typenr.:
    FB100736
Beskrivelse
Fleksibel cu-flex skinne
Cu-flex er i forskellige anvendelsessituationer typetestet iht. IEC, UL og DNV (Det Norske Veritas).
Egenskaber:
  • Typetestede flexible kobberskinner
  • Mærkestrøm In 420A
  • 30,0W effekttab ved 30 grader
  • Længde: 736 mm