Cubic Cu-Flex Kobberskinne, 100mm2, L=800mm, FB100800
PRISGARANTI
50+ stk. på lager
  • Typenr.:
    FB100800
Beskrivelse
Fleksibel cu-flex kobberskinne
Fordele ved Cu-Flex kobberskinne:
  • Typetestet iht. IEC, UL og DNV (Det Norske Veritas)
  • Fremstillet af flettede kobbertråde for fleksibilitet
  • Smedet til en massiv enhed for optimal kontakt
Vedligeholdelsesfrie samlinger
Yderligere data:
  • Mærkestrøm In: 420A
  • Effekttab: 32,6W ved 30 grader
  • Længde: 800 mm