Cubic Cu-flex, 240mm2, L=288mm, FB240288
Cubic Cu-flex 240mm2 fleksibel strømskinne med 288mm længde og kobberterminaler, isoleret i sort gummi.
PRISGARANTI
80+ stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Cubic
Cu-flex med mærkestrøm In 690A og 12,4W effekttab ved 30 grader. Længde 288 mm. Data gældende ved forbindelse imellem CU og funktionsenhed. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    FB240288
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Fleksibel cu-flex skinne fra cubic
Cu-flex skinnen er ideel til dig, der ønsker en fleksibel løsning til dine elektriske installationer. Med en mærkestrøm på 690A og et effekttab på kun 12,4W ved 30 grader, er du sikret en effektiv og sikker forbindelse.
Produkt detaljer:
  • Mærkestrøm In: 690A
  • Effekttab: 12,4W ved 30 grader
  • Længde: 288 mm