Cu-flex skinne, 240mm2, L=352mm, FB240352
Cubic Cu-flex skinne på 240mm2 med en længde på 352mm, vist knyttet i en sløjfe på hvid baggrund.
PRISGARANTI
10 stk. på lager
  • Typenr.:
    FB240352
Beskrivelse
Fleksible Cu-flex kobberskinner
Konstruktion og materialer
Godkendelser
Tekniske specifikationer
  • Mærkestrøm In: 690A
  • Effekttab: 15,1W ved 30 gr.