Cu-flex skinne, 240mm², 416mm, FB240416
Cubic Cu-flex skinne FB240416, 240mm² og 416mm lang, vist knyttet for at demonstrere fleksibilitet.
PRISGARANTI
3 stk. på lager
  • Typenr.:
    FB240416
Beskrivelse
Fleksibel cu-flex skinne til elektriske forbindelser
Konstruktion og materialer
Godkendelser og test
Tekniske specifikationer
  • Mærkestrøm (In): 690A
  • Effekttab: 17,9W ved 30 grader
  • Længde: 416 mm