Cubic Cu-Flex skinne, 240mm2, L=480mm, FB240480
Cubic Cu-Flex skinne 240mm2 L=480mm vist knyttet, med kobberterminaler i hver ende.
PRISGARANTI
10+ stk. på lager
Se alt fra mærket Cubic
Fleksibel Cubic Cu-Flex skinne på 240mm2 og en længde på 480mm. Typetestet og klar til brug for hurtige og professionelle elektriske forbindelser. Læs mere…
  • Typenr.:
    FB240480
Beskrivelse
Fleksible Cu-Flex Kobberskinner
Konstruktion og Design
Test og Godkendelser
Yderligere information:
  • Mærkestrøm In: 690A
  • Effekttab: 20,6W ved 30 grader
  • Længde: 480 mm