Cubic Cu-Flex skinne, 240mm2, L=544mm, FB240544
Cubic Cu-Flex skinne i sort gummi med kobberterminaler, 240mm2 tværsnit og 544mm længde, fleksibelt bøjet.
PRISGARANTI
3 stk. på lager
  • Typenr.:
    FB240544
Beskrivelse
Fleksible Cu-Flex Kobberskinner
Specifikationer:
  • Mærkestrøm In: 690A
  • Effekttab: 23,4W ved 30 grader