Cu-flex skinne 240mm2, L=608mm, FB240608
Cubic Cu-flex kobberskinne 240mm2, L=608mm, model FB240608, præsenteret fleksibelt bøjet med kobberterminaler.
PRISGARANTI
10+ stk. på lager
  • Typenr.:
    FB240608
Beskrivelse
Fleksibel cu-flex skinne
Specifikationer:
  • Mærkestrøm In: 690A
  • Effekttab: 26,1W ved 30 grader
  • Længde: 608 mm