Cubic Cu-flex skinne, 240 mm², L=736 mm, FB240736
Cubic Cu-flex skinne 240 mm², 736 mm lang, fleksibel kobberskinne med sort isolering og kobberterminaler.
PRISGARANTI
60+ stk. på lager
  • Typenr.:
    FB240736
Beskrivelse
Cubic Cu-flex skinne - Fleksibel og typetestet
Høj kvalitet og sikkerhed
Specifikationer:
  • Mærkestrøm In: 690A
  • Effekttab: 31,6W ved 30 grader
  • Længde: 736 mm