Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

D-Link

   

  1. inkl. moms 152,00 DKK
  2. D-Link Gigabit Ethernet Switch, 8x10/100/1000Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Gigabit Ethernet Switch, 8x10/100/1000Mbps, metalkabinet, sort Switch designet for høj ydeevne og lang holdbarhed. Metalkabinettet hjælper med at beskytte mod stød...

    Varenr: DGS-108

    inkl. moms 255,00 DKK
  3. D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,

    D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, Switch som er udviklet med høj ydeevne og lang holdbarhed takket være D-Link's Green teknologi.

    Varenr: GO-SW-5G

    inkl. moms 118,00 DKK
  4. Switch 8X gigabit DGS-1100-08 V2

    D-Link DGS 1100-08V2 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop - AC 100/240 V.

    Varenr: 5486401684

    inkl. moms 306,00 DKK
  5. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, metal

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, metal, Green Technology, sort/sølv Administrerbar, niveau 2. SFP-porterne kan klare både 100Mbps og 1000Mbp...

    Varenr: DGS-1210-28

    inkl. moms 1.369,00 DKK
  6. D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid

    D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid Simpel og effektiv switch til hjemme- og kontorbrug. Tydelige LED'er viser status for hver port.

    Varenr: GO-SW-5E

    inkl. moms 66,50 DKK
  7. D-Link Gigabit Ethernet Switch, 5x10/100/1000Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Gigabit Ethernet Switch, 5x10/100/1000Mbps, metalkabinet, sort Switch designet for høj ydeevne og lang holdbarhed. Metalkabinettet hjælper med at beskytte mod stød...

    Varenr: DGS-105

    inkl. moms 196,00 DKK
  8. D-Link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet, hvid

    D-Link N300 Wi-Fi Range Extender, up to 300Mbps, 10/100 Ethernet, 2 antennas, white The DAP-1325 N300 Wi-Fi Range Extender is a portable plug-in adapter that lets you exten...

    Varenr: DAP-1325

    inkl. moms 180,00 DKK
  9. D-Link 5-Port Gigabit Ethernet Metal Housing Unmanaged Light Switch

    D-Link DGS-105GL 5 Port Gigabit Metal Unmanaged Desktop Switch, black The DGS-105GL boasts peak value for home offices or SMBs in enabling easy and rapid network expansions...

    Varenr: 0790069458576

    inkl. moms 141,00 DKK
  10. 5 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Lille og stabil switch fra D-Link. Leveres inkl. strømforsyning. For netværk mellem 5 computere.

    Varenr: 5486400012

    inkl. moms 107,00 DKK
  11. 8 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Lille og stabil switch fra D-Link. Leveres inkl. strømforsyning. For netværk mellem 8 computere.

    Varenr: 5486542077

    inkl. moms 128,00 DKK
  12. 5 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    Lynhurtig Gigabit switch fra D-Link med strømbesparende funktion. Nem plug and play installation.

    Varenr: 5486544318

    inkl. moms 186,00 DKK
  13. 8 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    Lynhurtig Gigabit switch fra D-Link med strømbesparende funktion. Nem plug and play installation.

    Varenr: 5486544321

    inkl. moms 250,00 DKK
  14. 24 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Den kendte kvalitet fra D-Link. Fin switch med 24 porte og standard hastighed. Kan monteres i 19" rack.

    Varenr: 5486543814

    inkl. moms 525,00 DKK
  15. Sfp gbic 100 MB TRANS. DEM-211

    100Base-FX (IEEE 802.3u-standard) SFP GBIC transceiver til multimode fiber. LC interface. Kan anvendes til følgende D-Link serie af switches: DES-1200, DES-3000, DGS-3100 o...

    Varenr: 5486546141

    inkl. moms 1.124,00 DKK
  16. Sfp gbic TRANS. SX LC DEM-311GT

    SFP GBIC transceiver, 1 x 1000 Mbps SX LC port (850nm). Multimode fiber Op til 550 m.

    Varenr: 5486544020

    inkl. moms 501,00 DKK
  17. inkl. moms 809,00 DKK
  18. inkl. moms 1.420,00 DKK
  19. inkl. moms 1.578,00 DKK
  20. Swi 10XGIGA (8)POE DGS-1210-10P

    Ethernet switch 8 x 10/100/1000 Mbps PoE porte + 2 x SFP GBIC porte, PoE maks. 78W, Lydløs uden blæser, managed layer 2.

    Varenr: 5486546264

    inkl. moms 1.262,00 DKK
  21. Switch 16 X gigabit DGS-1210-16

    Ethernet switch 12 x 10/100/1000 Mbps porte + 4 x SFP GBIC porte, managed layer 2.

    Varenr: 5486546303

    inkl. moms 1.219,00 DKK
  22. Switch 24X100 poe DES-1210-28P

    Ethernet PoE switch 24 x 10/100 Mbps porte, 2 x 10/100/1000 Mbps + 2 x kombi RJ45/SFP GBIC porte, PoE budget 193W, managed layer 2.

    Varenr: 5486546345

    inkl. moms 2.435,00 DKK
  23. Switch 8XGIGA poe DGS-1008P

    Ethernet switch 8 x 10/100/1000 Mbps porte, heraf 4 PoE porte. PoE budget 56W, Lydløs - uden blæser.

    Varenr: 5486546374

    inkl. moms 810,00 DKK
  24. USB hub 4 ports

    Leveres med 1 stk. 2 meter USB kabel og ekstern strømforsyning.

    Varenr: 5486543966

    inkl. moms 234,00 DKK
  25. inkl. moms 3.359,00 DKK
  26. Switch 8 X gigabit poe DGS-1210-08P

    Ethernet switch 8x10/100/1000 Mbps PoE porte + 2 x SFP GBIC porte, PoE maks. 46W, Lydløs uden blæser, managed layer 2.

    Varenr: 5486543128

    inkl. moms 1.329,00 DKK
  27. inkl. moms 995,00 DKK
  28. Trådløst access point DAP-2610

    Wireless Access Point, 1 x Gigabit RJ45. 802.11ac Dual Band. Understøtter PoE 802.11af. Leveres eksl. strømforsyning.

    Varenr: 5486543160

    inkl. moms 954,00 DKK
  29. Trådløst access point DAP-2660

    Access Point til trådløs LAN, 1 x Gigabit RJ45. 802.11ac Dual Band. Understøtter PoE (11 W). Leveres excl. strømforsyning.

    Varenr: 5486546594

    inkl. moms 1.401,00 DKK
  30. Sfp gbic TRANS. LX DEM-310GT

    SFP GBIC transceiver, 1 x 1000 Mbps LX port (1310nm). Singlemode fiber 10km.

    Varenr: 5486544033

    inkl. moms 717,00 DKK
  31. D-Link Full HD Outdoor Wi-Fi Camera

    D-Link DCS-8600LH HD Udendørs kamera, 1080p, F2.2, 3.26mm brændvidde, IP65, hvid DCS-8600LH Full HD Wi-Fi-udendørskamera kan modstå de hårdeste vintertemperaturer ned til -25...

    Varenr: DCS-8600LH

    inkl. moms 1.291,00 DKK
  32. D-Link Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, metalkabinet, sort Switch designet for høj ydeevne og lang holdbarhed. Metalkabinettet hjælper med at beskytte mod stød, samtidig med a...

    Varenr: DES-108

    inkl. moms 181,00 DKK
  33. D-LINK DGS-1210-28MP

    Varenr: DGS-1210-28MP

    inkl. moms 3.328,00 DKK
  34. D-Link Gigabit Stackable SmartPro netværksswitch, Layer 2, 10/100/100

    D-Link Gigabit Stackable SmartPro netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 16xRJ45, 2xSFP, 2xSFP +, metal, sort/grå DGS-1510-serien er D-Links seneste generation SmartPr...

    Varenr: DGS-1510-20

    inkl. moms 1.753,00 DKK
  35. inkl. moms 1.068,00 DKK
  36. inkl. moms 206,00 DKK
  37. inkl. moms 237,00 DKK
  38. inkl. moms 4.307,00 DKK
  39. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP, metal

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP, metal, Green Technology, sort/sølv Administrerbar, niveau 2. SFP-porterne kan klare både 100Mbps og 1000Mbp...

    Varenr: DGS-1210-52

    inkl. moms 2.827,00 DKK
  40. inkl. moms 4.621,00 DKK
  41. inkl. moms 2.943,00 DKK
  42. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, Po

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, PoE, Green Technology, Web GUI, metal, sort/sølv DGS-1210-seriens smart switche er perfekt til mindr...

    Varenr: DGS-1210-08P

    inkl. moms 1.165,00 DKK
  43. inkl. moms 955,00 DKK
  44. inkl. moms 629,00 DKK
  45. inkl. moms 617,00 DKK
  46. inkl. moms 144,00 DKK
  47. inkl. moms 417,00 DKK
  48. D-Link 1megapixel camera 120wide

    D-Link DCS-8010LH HD Wi-Fi Kamera, 1/4" CMOS, F2.2, 720p, hvid Optag video til din sikrede mydlink cloud-konto, hver gang der opfanges en bevægelse eller aktivitet.

    Varenr: DCS-8010LH

    inkl. moms 646,00 DKK
  49. D-LINK HD 180DEGREE Wifi

    D-Link DCS-8100LH HD, 180° Wi-Fi camera, 1/2.7" CMOS, F2.2, f1.8mm, 5m IR, H.264, microSD card slot, white The HD 180 Degree Wi-Fi Camera allows you to monitor, day or night...

    Varenr: DCS-8100LH

    inkl. moms 879,00 DKK
  50. D-Link mydlink Pro Wire-Free Camera Kit

    D-Link mydlink Pro Wire‑Free Camera Kit, 2xcameras, 1xhub, white The mydlink Pro Wire‑Free cameras are designed to be discreet, weatherproof, and completely wire‑free lik...

    Varenr: DCS-2802KT

    inkl. moms 4.169,00 DKK
  51. D-LINK Extention cabel DCS-7513

    D-Link - Harness cable - for DCS 7513 Full HD WDR Day & Night Outdoor Network Camera.

    Varenr: DCS-11

    inkl. moms 279,00 DKK
  52. D-LINK DCS-936L

    D-Link HD Wi-Fi Kamera, 1/4" CMOS, Brændvidde 2.45mm, F2.4, Synsvinkel (H) 100°, IR, indbygget mikrofon, sort Krystalklar 720p HD video giver dig et klart billede af, hvad de...

    Varenr: DCS-936L

    inkl. moms 584,00 DKK
  53. D-Link Vigilance 5-Megapixel Vandal-Proof Outdoor Bullet Camera

    D-Link DCS-4705E Vigilance Outdoor Mini Bullet Camera, 30m IR, 2560x1920, PoE support, white To maximise bandwidth efficiency and improve image quality, the DCS-4705E...

    Varenr: DCS-4705E

    inkl. moms 1.627,00 DKK
  54. inkl. moms 563,00 DKK
  55. inkl. moms 699,00 DKK
  56. dap-2020

    D-Link DAP-2020 Wireless Access Point, 802.11n, 1xRJ45 10/100Mbps LAN, Bridge-/Access Point-/Repeater mode, 2.4GHz, white Create a secure and manageable wireless network wit...

    Varenr: dap-2020

    inkl. moms 229,00 DKK
  57. D-Link Mini AC adapter AC580, netværksadapter, USB 2.0, 802.11n/g/ac,

    D-Link Mini AC adapter AC580, netværksadapter, USB 2.0, 802.11n/g/ac, sort I nutidens husstande er der hele tiden flere og flere enheder som har forbindelse til internettet...

    Varenr: DWA-171

    inkl. moms 130,00 DKK
  58. D-Link USB 3.0 netværksadapter, 10/100/1000Mbps, 1xRJ45, 1xUSB3.0 Typ

    D-Link USB 3.0 netværksadapter, 10/100/1000Mbps, 1xRJ45, 1xUSB3.0 Type A han, sort Gør det muligt at forbinde et netværkskabel til din Ultrabook, Macbook Air eller anden enhe...

    Varenr: DUB-1312

    inkl. moms 259,00 DKK
  59. Gigabit 30W poE injector

    D-LINK PoE Gigabit injector for PoE/PoE+, 10/100/1000Mbps, 32W, white Offers a compact, powerful and cost-effective solution for PoE/PoE+ devices, giving you maximu...

    Varenr: DPE-301GI

    inkl. moms 362,00 DKK
  60. inkl. moms 258,00 DKK
  61. inkl. moms 261,00 DKK
  62. D-Link Wi-Fi Smart Power Strip

    D-Link DSP-W245 mydlink Wi-Fi Smart Power Strip, 4 controllable CEE 7/4 sockets, white The mydlink Wi-Fi Smart Power Strip extension allows you to monitor and control you...

    Varenr: DSP-W245

    inkl. moms 1.023,00 DKK
  63. inkl. moms 151,00 DKK
  64. D-Link mydlink NVR med ni kanaler, 1xRJ45 1000Mbps, plads til

    D-Link mydlink NVR med ni kanaler, 1xRJ45 1000Mbps, plads til 1x3,5" SATA-harddisk, 2xUSB, 2x3,5mm jack, sort DNR-312L er en lille og smart NVR fra D-Links mydlink sortiment.

    Varenr: DNR-312L

    inkl. moms 2.169,00 DKK
  65. inkl. moms 2.684,00 DKK
  66. inkl. moms 1.244,00 DKK
  67. D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, Plug and play, sort

    D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, Plug and play, black For small businesses and home networks can plug and play sometimes be a cost and time effective alternative for the mor...

    Varenr: DIS-100G-5W

    inkl. moms 1.784,00 DKK
  68. D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, PoE, Plug and play, SFP, sort

    D-Link Switch, 5-Ports, Gigabit, PoE, Plug and play, SFP, black For small businesses and home networks can plug and play sometimes be a cost and time effective alternative fo...

    Varenr: DIS-100G-5PSW

    inkl. moms 3.112,00 DKK
  69. D-Link 5 Port Unmanaged Switch med 5 x 10/100 BaseT(X) ports

    D-Link DIS-100E-5W Industrial Fast Ethernet Unmanaged Switch, 5x10/100BaseT(X) ports, black Plug in and go. The DIS-100E-5W reliably forwards Ethernet frames, designed wit...

    Varenr: DIS-100E-5W

    inkl. moms 1.168,00 DKK
  70. inkl. moms 250,00 DKK
  71. inkl. moms 193,00 DKK
  72. D-LINK DPE-301GS

    D-Link DPE-301GS Gigabit PoE+ Splitter, 802.3af/at, 5V/9V/12V DC up to 2.5A, incl. 2xPower cables, white The DPE-301GS Gigabit PoE+ Splitter provides Gigabit connectivity an...

    Varenr: DPE-301GS

    inkl. moms 288,00 DKK
  73. D-Link trådløst netværkskort, Nano-størrelse, USB, 150Mbps, 802.11

    D-Link trådløst netværkskort, Nano-størrelse, USB, 150Mbps, 802.11b/g/n, sort Understøtter WEP, WPA, WPA2. Understøtter Windows XP, Vista og 7. Mål(BxDxH):14,3 x18,6x6,1mm.

    Varenr: DWA-121

    inkl. moms 69,50 DKK
  74. inkl. moms 230,00 DKK
  75. d-lINK DSR-1000AC

    D-Link - Wireless AC Unified Serviced VPN Router, Dual Band, 802.11a/b/g/n/ac, USB, black The DSR-1000AC Wireless AC Unified Services VPN Router provides a secure...

    Varenr: DSR-1000AC

    inkl. moms 3.076,00 DKK

   

D-LINK

Se alle produkter i kategorien Brands

Skriv til os