Hurtig levering

14 dages returret

Altid lave fragtpriser

vi tilbyder GLS, DAO, m.fl.

Private, erhverv, offentlig

vi handler med alle

Kæmpe udvalg

med over 100.000 varer

D-Link

   

  1. D-Link Fast Ethernet Easy Desktop Switch, 8-port 10/100 Mbps, hvid

    D-Link Fast Ethernet Easy Desktop Switch, 8-port 10/100 Mbps, hvid

    D-Link Fast Ethernet Easy Desktop Switch, 8-port 10/100 Mbps, hvid Switch som er designet til høj ydeevne og lang holdbarhed takket være D-Link's Green teknologi.

    Varenr: GO-SW-8E

    inkl. moms 82,50 DKK
  2. D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid

    D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid

    D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid Simpel og effektiv switch til hjemme- og kontorbrug. Tydelige LED'er viser status for hver port.

    Varenr: GO-SW-5E

    inkl. moms 66,00 DKK
  3. D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvid
    inkl. moms 160,00 DKK
  4. 8 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    8 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Lille og stabil switch fra D-Link. Leveres inkl. strømforsyning. For netværk mellem 8 computere.

    Varenr: 5486542077

    inkl. moms 128,00 DKK
  5. 8 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    8 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    Lynhurtig Gigabit switch fra D-Link med strømbesparende funktion. Nem plug and play installation.

    Varenr: 5486544321

    inkl. moms 248,00 DKK
  6. 5 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    5 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    Lynhurtig Gigabit switch fra D-Link med strømbesparende funktion. Nem plug and play installation.

    Varenr: 5486544318

    inkl. moms 185,00 DKK
  7. D-Link EXO AC1900 Smart mesh

    D-Link EXO AC1900 Smart mesh

    D-Link EXO AC1900 Smart Mesh Wi-Fi Router, dual-band, McAfee beskyttelse, sort EXO AC1900 Smart Mesh Wi-Fi Router bringer super-hurtigt AC1900 Wi-Fi, kraftful...

    Varenr: DIR-1960

    inkl. moms 939,00 DKK
  8. D-Link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, Two powerful ante

    D-Link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, Two powerful ante

    D-Link WiFi Range Extender, Dual Band, Gigabit WiFi, Two powerful antennas, white The DAP‑1610 is a wall plug WiFi range extender that lets increase and improve your existin...

    Varenr: DAP-1610

    inkl. moms 352,00 DKK
  9. D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,

    D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,

    D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, Switch som er udviklet med høj ydeevne og lang holdbarhed takket være D-Link's Green teknologi.

    Varenr: GO-SW-5G

    inkl. moms 127,00 DKK
  10. D-Link Ethernet Switch, 5x10/100Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Ethernet Switch, 5x10/100Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Ethernet Switch, 5x10/100Mbps, metalkabinet, sort Switch designet til høj ydeevne og lang holdbarhed. Metalkabinettet hjælper at beskytte mod stød, samtidig med at de...

    Varenr: DES-105

    inkl. moms 135,00 DKK
  11. 5 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    5 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Lille og stabil switch fra D-Link. Leveres inkl. strømforsyning. For netværk mellem 5 computere.

    Varenr: 5486400012

    inkl. moms 107,00 DKK
  12. 16 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps
    inkl. moms 894,00 DKK
  13. 24 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    24 ports netværks-switch - 10/100/1000 Mbps

    Strømbesparende Gigabit switch med 24 porte. Kan bruges som en bordmodel eller kan monteres i rackskab. (leveres inklusiv rack monteringsbeslag)

    Varenr: 5486544790

    inkl. moms 1.227,00 DKK
  14. 24 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    24 ports netværks-switch - 10/100 Mbps

    Den kendte kvalitet fra D-Link. Fin switch med 24 porte og standard hastighed. Kan monteres i 19" rack.

    Varenr: 5486543814

    inkl. moms 522,00 DKK
  15. SFP GBIC 100 MB TRANS. DEM-211
    inkl. moms 918,00 DKK
  16. SFP GBIC TRANS. SX DEM-311GT
    inkl. moms 470,00 DKK
  17. CONVERTER 10/100-FX DMC-300SC
    inkl. moms 755,00 DKK
  18. CONVT 100CU-100FL SM DMC-515SC
    inkl. moms 1.299,00 DKK
  19. CONVT GIGA TP - SX MM DMC-700SC
    inkl. moms 1.443,00 DKK
  20. CONVT GIGA TP - LX SM DMC-810SC
    inkl. moms 2.802,00 DKK
  21. SWI 10XGIGA (8)POE DGS-1210-10P
    inkl. moms 1.227,00 DKK
  22. SWITCH 16 X GIGABIT DGS-1210-16
    inkl. moms 1.394,00 DKK
  23. SWITCH 24 X GIGABIT DGS-1210-24
    inkl. moms 1.292,00 DKK
  24. SWITCH 24X100 POE DES-1210-28P
    inkl. moms 2.319,00 DKK
  25. Switch 8XGIGA poe DGS-1008P

    Switch 8XGIGA poe DGS-1008P

    DES-1008P 8-port switch kan formidle strøm til op til fire netværksenheder via de sædvanlige netværkskabler ved hjælp af Power over Ethernet-teknologi.  Dette giver e...

    Varenr: 5486546374

    inkl. moms 685,00 DKK
  26. PoE adaptor, DPE-101GI

    PoE adaptor, DPE-101GI

    Lille fiks PoE adator til acces point og IP kameraer. Denne enhed gør det muligt at forsyne f.eks. IP kamera og acces points med strøm direkte i internetkablet som også leder data. Understøtter PoE 802.3af / 0,4 Amp 48 V

    Varenr: 5486543102

    inkl. moms 251,00 DKK
  27. USB hub 4 ports

    USB hub 4 ports

    Leveres med 1 stk. 2 meter USB kabel og ekstern strømforsyning.

    Varenr: 5486543966

    inkl. moms 233,00 DKK
  28. SWITCH 24 X GIGABIT POE DGS-1210-28P
    inkl. moms 3.265,00 DKK
  29. Switch 8 X gigabit poe DGS-1210-08P
    inkl. moms 1.292,00 DKK
  30. 4G Lte router med 4 lan porte DWR-921
    inkl. moms 1.122,00 DKK
  31. Trådløst access point DAP-2610
    inkl. moms 927,00 DKK
  32. Switch 8 X gigabit poe DGS-1100-08P
    inkl. moms 938,00 DKK
  33. Trådløst access point DAP-2660
    inkl. moms 1.185,00 DKK
  34. Sfp gbic TRANS. LX DEM-310GT

    Sfp gbic TRANS. LX DEM-310GT

    1000Base-LX SFP GBIC transceiver til single-mode fiber. LC interface.

    Varenr: 5486544033

    inkl. moms 656,00 DKK
  35. Switch 26 X gigabit POE+ DGS-1100-26MP
    inkl. moms 3.809,00 DKK
  36. Switch 24 X gigabit POE+ DGS-1100-24P
    inkl. moms 2.464,00 DKK
  37. Switch 16 X gigabit DGS-1100-16
    inkl. moms 1.140,00 DKK
  38. D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit

    D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit

    D-Link DHP-601AV PowerLine AV2 1000 Gigabit Starter Kit - sett med to HomePlug-adaptere, 1000Mbps, hvit D-Links DHP-601AV gjør det lett å skape ett superkjap...

    Varenr: DHP-601AV

    inkl. moms 443,00 DKK
  39. D-Link DGS-3130-54PS 54-Port managed switch, L3, 370W PoE, Gigabit, 6x

    D-Link DGS-3130-54PS 54-Port managed switch, L3, 370W PoE, Gigabit, 6x

    D-Link DGS-3130-54PS 54-Port managed switch, L3, 370W PoE, Gigabit, 6x 10GbE, silver The DGS-3130 Series is a range of Lite Layer 3 Stackable Managed Switches designed to hel...

    Varenr: DGS-3130-54PS/SI

    inkl. moms 13.768,00 DKK
  40. D-Link 20-Port Gigabit Smart Switch med 4 SFP slots

    D-Link 20-Port Gigabit Smart Switch med 4 SFP slots

    D-Link DGS-1210-20ME, Gigabit smart switch with 16x1000 Base-T ports and 4xSFP ports, black The DGS-1210/ME Series Metro Ethernet Switches are a range of switches designed fo...

    Varenr: DGS-1210-20ME

    inkl. moms 1.756,00 DKK
  41. D-Link Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, metalkabinet, sort

    D-Link Ethernet Switch, 8x10/100Mbps, metalkabinet, sort Switch designet for høj ydeevne og lang holdbarhed. Metalkabinettet hjælper med at beskytte mod stød, samtidig med a...

    Varenr: DES-108

    inkl. moms 181,00 DKK
  42. D-Link 24 SFP ports Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
    inkl. moms 6.189,00 DKK
  43. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, meta

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, meta

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, metal, Green Technology, sort/sølv Administrerbar, niveau 2. SFP-porterne kan klare både 100Mbps og 1000Mbp...

    Varenr: DGS-1210-28

    inkl. moms 1.376,00 DKK
  44. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 12xRJ45, 4xSFP, meta

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 12xRJ45, 4xSFP, meta

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 12xRJ45, 4xSFP, metal, Green Technology, sort/sølv Overvågningsbar, niveau 2. SFP-portene klare både 100Mbps og 1000Mbp...

    Varenr: DGS-1210-16

    inkl. moms 920,00 DKK
  45. D-Link switch 16x10/100Mbps, NWay, uplink
    inkl. moms 256,00 DKK
  46. D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s
    inkl. moms 471,00 DKK
  47. PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit
    inkl. moms 550,00 DKK
  48. D-Link Gigabit Stackable SmartPro netværksswitch, Layer 2, 10/100/100
    inkl. moms 4.329,00 DKK
  49. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP, meta

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP, meta

    D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 48xRJ45, 4xSFP, metal, Green Technology, sort/sølv Administrerbar, niveau 2. SFP-porterne kan klare både 100Mbps og 1000Mbp...

    Varenr: DGS-1210-52

    inkl. moms 2.634,00 DKK
  50. D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all
    inkl. moms 2.290,00 DKK
  51. D-LINK 52-Port Gigabit Stack Smart Man. Switch including 4 10G SFP+
    inkl. moms 4.888,00 DKK
  52. D-Link network switch, 8xRJ45, 2xSFP, PoE plus, Gigabit, sort/sølv

    D-Link network switch, 8xRJ45, 2xSFP, PoE plus, Gigabit, sort/sølv

    D-Link network switch, 10/100/1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, PoE+, Green Technology, Web GUI, metal, black/silver The DGS-1100 series Smart Switches are ideal for smalle...

    Varenr: DGS-1100-10MP

    inkl. moms 2.028,00 DKK
  53. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, PoE,
    inkl. moms 2.743,00 DKK
  54. D-Link netværksswitch, Layer 2, 10/100/1000BASE-TX, 8xRJ45, 2xSFP, Po
    inkl. moms 1.003,00 DKK
  55. D-Link switch, 24x10/100/1000Mbps, RJ45
    inkl. moms 960,00 DKK
  56. D-Link switch 5x10/100Mbps, NWay, uplink, til montering på bordet
    inkl. moms 94,00 DKK
  57. D-Link SFP-modul (mini-GBIC) ,1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 131
    inkl. moms 597,00 DKK
  58. D-Link switch 8x10/100/1000Mbps RJ45, 4xPoE, 52W, bordmodel, sort
    inkl. moms 620,00 DKK
  59. D-Link switch, 5x10/100/1000Mbps, RJ45, til montering på bordet
    inkl. moms 142,00 DKK
  60. D-Link switch 24x10/100Mbps, NWay, uplink
    inkl. moms 419,00 DKK
  61. D-Link switch 8x10/100Mbps, NWay, uplink, til montering på bordet
    inkl. moms 112,00 DKK
  62. D-Link 1megapixel camera 120wide

    D-Link 1megapixel camera 120wide

    D-Link DCS-8010LH HD Wi-Fi Kamera, 1/4" CMOS, F2.2, 720p, hvid Optag video til din sikrede mydlink cloud-konto, hver gang der opfanges en bevægelse eller aktivitet.

    Varenr: DCS-8010LH

    inkl. moms 783,00 DKK
  63. D-LINK Wallmount DCS-4602EV/4802E

    D-LINK Wallmount DCS-4602EV/4802E

    D-Link Wall Mount Bracket for DCS-4602EV, DCS-4603, DCS-4802E, metal, 2kg max load, white Dimensions: 183x120x90mm Product Weight: 567g.

    Varenr: DCS-37-1

    inkl. moms 355,00 DKK
  64. D-Link Wi-Fi Water Leak Sensor

    D-Link Wi-Fi Water Leak Sensor

    D-Link DCH-S161 Wi‑Fi Vandlækagesensor, 90dB sirene, virker med Google Assistant og Alexa, hvid Vær den første til at vide om der er vandlækage i dit hjem før der opstår e...

    Varenr: DCH-S161

    inkl. moms 385,00 DKK
  65. D-Link mydlink Pro Wire-Free Camera Kit

    D-Link mydlink Pro Wire-Free Camera Kit

    D-Link mydlink Pro Wire‑Free Camera Kit, 2xcameras, 1xhub, white The mydlink Pro Wire‑Free cameras are designed to be discreet, weatherproof, and completely wire‑free lik...

    Varenr: DCS-2802KT

    inkl. moms 4.190,00 DKK
  66. D-Link "Full HD 180° Panoramic Camera

    D-Link "Full HD 180° Panoramic Camera

    D-Link DCS-2670L, Full HD 180° Outdoor Wi-Fi camera, IP65, white The Full HD 180° Outdoor Wi-Fi Camera allows you to monitor your home’s exterior whatever the weather.

    Varenr: DCS-2670L

    inkl. moms 1.752,00 DKK
  67. D-LINK DCS-936L

    D-LINK DCS-936L

    D-Link HD Wi-Fi Kamera, 1/4" CMOS, Brændvidde 2.45mm, F2.4, Synsvinkel (H) 100°, IR, indbygget mikrofon, sort Krystalklar 720p HD video giver dig et klart billede af, hvad de...

    Varenr: DCS-936L

    inkl. moms 717,00 DKK
  68. D-Link mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera

    D-Link mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera

    D-Link DCS-8515LH myDlink HD Pan & tilt indendørs kamera, 720p, Wi-Fi, hvid Pan og tilt giver dig mulighed for at bevæge synsvinklen vandret eller lodret, og gør det muligt a...

    Varenr: DCS-8515LH

    inkl. moms 938,00 DKK
  69. D-Link wireless network camera, 1/5 "CMOS, 640x480, 8m IR, Pan & Tilt

    D-Link wireless network camera, 1/5 "CMOS, 640x480, 8m IR, Pan & Tilt

    D-Link trådløst netværks kamera, 1/5 "CMOS, 640x480, 8m IR, Pan & Tilt, 802.11n, RJ45, mydlink, hvid DCS-5000L Wi-Fi Pan & Tilt Dag/Nat kamera giver en række funktioner, de...

    Varenr: DCS-5000L

    inkl. moms 570,00 DKK
  70. D-Link Covr Mesh WiFi, 2-Pack, Tri-Band, Smart roaming, hvid

    D-Link Covr Mesh WiFi, 2-Pack, Tri-Band, Smart roaming, hvid

    D-Link Covr Mesh WiFi, 2-Pak, Tri-Band, Smart roaming, hvid Introduktion til COVR-2202, den kraftfulde Mesh-løsning, der giver dig perfekt Wi-Fi-dækning i hvert hjørne af di...

    Varenr: COVR-2202

    inkl. moms 2.830,00 DKK
  71. DAP-1330

    DAP-1330

    D-Link N300 Wi Fi Range Extender, Trådløs access point med 1xRJ45, 802,11b/g/n, hvid For at udvide dit hjemme Wi-Fi skal du blot sætte N300 Wi-Fi Range Extender i e...

    Varenr: DAP-1330

    inkl. moms 202,00 DKK
  72. D-Link DAP-3662, trådløs DualBand udendørs AP,IP67, PoE, 802.11ac, hvid
    inkl. moms 1.928,00 DKK
  73. D-LINK trådløs AC1300 wave 2 DualBand PoE access point,1300Mbps, hvid
    inkl. moms 718,00 DKK
  74. dap-2020

    dap-2020

    D-Link DAP-2020 Wireless Access Point, 802.11n, 1xRJ45 10/100Mbps LAN, Bridge-/Access Point-/Repeater mode, 2.4GHz, white Create a secure and manageable wireless network wit...

    Varenr: dap-2020

    inkl. moms 231,00 DKK
  75. D-Link Covr Home Mesh Wi-Fi System, 3-pack, Dual Band, Gigabit, MU-MIM

    D-Link Covr Home Mesh Wi-Fi System, 3-pack, Dual Band, Gigabit, MU-MIM

    D-Link Covr Home Mesh Wi-Fi System, 3-pak, Dual Band, Gigabit, MU-MIMO, hvid De dage hvor du kun kunne bruge Wi-Fi i nogle dele af dit hjem er nu glemt. Med smart roaming ka...

    Varenr: COVR-C1203

    inkl. moms 2.066,00 DKK

   

D-LINK

Se alle produkter i kategorien Brands

Tryk for at åbne chattenDu har svar på chatten
Skriv til os