Lindab spjæld DTBU/DTH1U160, for motor
Lindab spjæld DTBU/DTH1U160 til 160mm rør i galvaniseret stål med lukket spjæld og monteret motor.Lindab spjæld DTBU/DTH1U160 til 160mm rør i galvaniseret stål med åbent spjæld og motorbeslag.
PRISGARANTI
7 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Lindab
Afspærringsspjæld forberedt for motor. Motorkonsollen er placeret, så der er plads til 50mm efterisolering. Kan anvendes med on/off eller modulerende motorer i 24V eller 230V. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    255889, DTBU160
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Afspærringsspjæld forberedt for motor.
Motorkonsollen er placeret, så der er plads til 50mm efterisolering.
Der kan anvendes on/off eller modulerende motorer i 24V eller 230V.
Ved udendørs montage skal motoren beskyttes mod direkte UV-bestråling samt regn.
  • Diameter: 160mm
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • H mål 2: 110mm
  • Længde: 100mm
  • Oprindelsesland: DK
  • Typenummer:
    255889, DTBU160
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Varens primære kategori:
  • Diameter:
    160mm
  • H mål 2:
    110mm
  • Længde:
    100mm