Spjæld DTBU/DTH1U200 for motor, 200mm - Lindab
Lindab spjæld DTBU/DTH1U200 med monteret motorbeslag og elektrisk motor på den ene side af det 200mm galvaniserede spjæld.Lindab spjæld DTBU/DTH1U200 til motor med 200mm diameter, fremstillet af galvaniseret stål med sort gummitætning.
PRISGARANTI
6 stk. på lager
Se alle muligheder
MetodePrisLeveres
Oplyste datoer gælder ved bestilling inden fredag 13.30
Se alt fra mærket Lindab
Afspærringsspjæld forberedt for motor. Motorkonsollen er placeret, så der er plads til 50mm efterisolering. Kan anvendes med on/off eller modulerende motorer i 24V eller 230V. Ø200 mm. Læs mere…
  • Varenr.:
  • EAN nr.:
  • Typenr.:
    255890, DTBU200
pr. stk. | inkl. moms
Måske interessant?
Beskrivelse
Afspærringsspjæld for motor
Motorkonsollen er placeret således, at der er plads til 50 mm efterisolering, hvilket sikrer minimalt varmetab og optimal energieffektivitet.
Spjældet er kompatibelt med både on/off og modulerende motorer i 24V eller 230V, hvilket giver fleksibilitet i valg af styringssystem.
Produktinformation:
  • Materiale: Stål
  • Overflade: Galvaniseret
  • Diameter: 200mm
  • Forberedt for Belimo motor
  • Typenummer:
    255890, DTBU200
    Nogle produkter sælges under flere forskellige type nr., EAN nr. osv.
  • Varens primære kategori:
  • Diameter:
    200mm